6.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 marca, 2023

W weekend miasto opanują kolarze. Uwaga na zamknięte ulice!

W sobotę i niedzielę do Rzeszowa zjadą kolarze. Odbywać się będzie „Orlen wyścig Narodów”. Trasa przebiega ulicami miasta, które na czas zawodów zostaną całkowicie wyłączone z ruchu.

REKLAMA

W sobotę ulice na trasie wyścigu zamknięte zostaną w godzinach od 8.30 do 16.00, a w niedzielę od 11.00 do 16.00. Uwaga! Al. Cieplińskiego, gdzie umiejscowiono start i metę będzie zamknięta wcześniej – już od godz. 6 rano. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę.

Zawody rozpoczną się na al. Cieplińskiego, a przebieg trasy jest następujący:

Al. Piłsudskiego, Wiadukt Śląski, ul. Krakowska. Kolarze nawrócą przed ul. Ustrzycką, a potem pojadą ulicami: Krakowska, Wiadukt Śląski, Al. Cieplińskiego, Lisa-Kuli, Plac Śreniawitów, Lenartowicza, Most Zamkowy, al. Kopisto, Rejtana, al. Sikorskiego (od al. Powstańców Warszawy do ul. Łukasiewicza), ul. Łukasiewicza, Kiepury, Św. Walentego, Św. Rocha, Paderewskiego, al. Armii Krajowej (od ul. Paderewskiego do Al. Niepodległości), al. Niepodległości, Kopisto, Most Zamkowy, ul. Kilara, Lenartowicza, Plac Śreniawitów, ul. Lisa Kuli i meta – al. Cieplińskiego.

CZYTAJ TEŻ:  Spalił samochód pana Leona

Kibiców czekają wielkie sportowe emocje, a kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość i szukać objazdów bocznymi ulicami.

Najnowsze

Najnowsze

POGODA

Rzeszów
zachmurzenie duże
6.5 ° C
7.7 °
5.2 °
92 %
3.1kmh
100 %
pon.
6 °
wt.
4 °
śr.
6 °
czw.
9 °
pt.
10 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu