31.6 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

W weekend miasto opanują kolarze. Uwaga na zamknięte ulice!

REKLAMA

W sobotę i niedzielę do Rzeszowa zjadą kolarze. Odbywać się będzie „Orlen wyścig Narodów”. Trasa przebiega ulicami miasta, które na czas zawodów zostaną całkowicie wyłączone z ruchu.

W sobotę ulice na trasie wyścigu zamknięte zostaną w godzinach od 8.30 do 16.00, a w niedzielę od 11.00 do 16.00. Uwaga! Al. Cieplińskiego, gdzie umiejscowiono start i metę będzie zamknięta wcześniej – już od godz. 6 rano. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę.

Zawody rozpoczną się na al. Cieplińskiego, a przebieg trasy jest następujący:

Al. Piłsudskiego, Wiadukt Śląski, ul. Krakowska. Kolarze nawrócą przed ul. Ustrzycką, a potem pojadą ulicami: Krakowska, Wiadukt Śląski, Al. Cieplińskiego, Lisa-Kuli, Plac Śreniawitów, Lenartowicza, Most Zamkowy, al. Kopisto, Rejtana, al. Sikorskiego (od al. Powstańców Warszawy do ul. Łukasiewicza), ul. Łukasiewicza, Kiepury, Św. Walentego, Św. Rocha, Paderewskiego, al. Armii Krajowej (od ul. Paderewskiego do Al. Niepodległości), al. Niepodległości, Kopisto, Most Zamkowy, ul. Kilara, Lenartowicza, Plac Śreniawitów, ul. Lisa Kuli i meta – al. Cieplińskiego.

Kibiców czekają wielkie sportowe emocje, a kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość i szukać objazdów bocznymi ulicami.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj