21 C
Rzeszów
wtorek, 30 maja, 2023

Zaginął 17-letni Damian. Szczęśliwy finał poszukiwań

REKLAMA

Policjanci z Komisariatu w Tyczynie przez kilka dni poszukiwali zaginionego 17-letniego Damiana z Hermanowej. Akcja zakończyła się happy endem.

Zaginiony w środę, 25 maja 2022 r. około godz. 7.30 wyszedł z domu informując rodzinę, że udaje się na praktyki zawodowe, gdzie miał pojechać autobusem. Jednak tego dnia nie stawił się na praktyki inie nawiązał kontaktu z rodziną.

Po otrzymaniu zawiadomienia o zaginięciu policjanci z komisariatu w Tyczynie rozpoczęli poszukiwania. Sprawdzili placówki służby zdrowia, dworce i miejsca, gdzie mógł trafić zaginiony. Funkcjonariusze z komisariatu kontaktowali się z jego znajomymi. Ponieważ z zebranych informacji wynikało, że mógł wyjechać z terenu powiatu, nawiązali kontrakt z innymi jednostkami, których funkcjonariusze na swoim terenie sprawdzali potencjalne miejsca pobytu mężczyzny.

W niedzielę – 30 maja w nocy, policjanci otrzymali sygnał, że 17-latek jedzie autobusem z Krakowa do Rzeszowa. W związku z tym czekali na dworcu na jego przyjazd. Informacja potwierdziła się. Wśród podróżnych był mężczyzna odpowiadający rysopisowi zaginionego. Po wylegitymowaniu potwierdzili, że jest to zaginiony 17-latek. Policjanci powiadomili jego rodzinę, a następnie przekazali go pod opiekę matki.

zaginiony2
Zaginiony młodzieniec został odnaleziony | Fot. KMP Rzeszów

Najnowsze

Najnowsze

POGODA

Rzeszów
bezchmurnie
21 ° C
21 °
21 °
43 %
5.7kmh
0 %
wt.
21 °
śr.
20 °
czw.
22 °
pt.
20 °
sob.
16 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu