14.9 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Nożownik siał grozę na Nowym Mieście

REKLAMA

Szaleniec biegał z nożem po Nowym Mieście w Rzeszowie. Groza była ogromna, bo zaatakował rodzinę, dziecko i dwóch przechodniów!

24-latek wpadł najpierw do obcego mieszkania, groził domownikom i żądał pieniędzy. Podczas szarpaniny niegroźnie zranił właściciela mieszkania. Gdy wybiegł z bloku, zaczepił na ulicy matkę z około 10-letnim synkiem. Przyłożył dziecku nóż do szyi! Potem pobiegł dalej.
Na ul. Podwisłocze zaatakował starszego mężczyznę oraz kuriera, któremu chciał wyrwać paczkę. Pracownik firmy kurierskiej wykazał się wielką odwagą i obezwładnił napastnika. Po chwili opryszkiem zajęli się policjanci.

Po zatrzymaniu mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Prokurator wszczął w sprawie śledztwo. Przesłuchał 24-latka i przedstawił mu zarzuty usiłowania rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

W czwartek po południu, na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Rzeszowie, zastosował wobec podejrzanego trzymiesięczny areszt tymczasowy. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj