28.2 C
Rzeszów
czwartek, 18 lipca, 2024

Będzie nowy plac zabaw na osiedlu Dąbrowskiego

REKLAMA

Wakacje dobiegają końca i pewnie dopiero przyszłego lata dzieci zaczną w pełni korzystać z tego miejsca. Ale radość już jest, bo przy Szkole Podstawowej nr 10 na osiedlu Dąbrowskiego w Rzeszowie ma powstać nowy plac zabaw. Jeszcze w tym roku!

Miasto do 26 sierpnia 2022 r. czeka na firmę, która w przetargu złoży najlepszą ofertę i zbuduje plac zabaw. Będą mogli z niego korzystać dzieci w różnym wieku. Maluchom z pewnością spodoba się domek ze zjeżdżalniami, huśtawki i bujaki, a nieco starszym urządzenia do gimnastyki. Będzie równoważnia, a nawet trampolina!

Plac zabaw w tym miejscu to efekt starań samych mieszkańców, którzy zaproponowali, a potem zagłosowali na tę inwestycję w Budżecie Obywatelskim. Koszty budowy to 200 tys. zł. Umowa przewiduje wykonanie zlecenia przez firmę w ciągu 3 miesięcy od podpisania umowy.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj