16.6 C
Rzeszów
piątek, 22 września, 2023

Biletowe ułatwienia. Nowości w aplikacji PKP Intercity!

REKLAMA

W najnowszej wersji mobilnej aplikacji PKP Intercity czekają na pasażerów nowe funkcje, które sprawią, że podróżowanie stanie się jeszcze wygodniejsze. Teraz możesz pobierać bilety w formacie PDF i dodawać terminy podróży do kalendarza. Od premiery aplikacji w styczniu tego roku podróżni zakupili już ponad pół miliona biletów!

PKP Intercity stale rozwija swoją aplikację mobilną. Jak informuje spółka, w najnowszej wersji wprowadzono możliwość pobierania biletów w formacie PDF. Dzięki temu możesz łatwo udostępnić swój bilet innym osobom, przenieść go na inne urządzenie lub pokazać kontrolerowi w przypadku braku internetu. Dodatkowo, teraz możesz dodawać terminy podróży do kalendarza. To szczególnie przydatne dla zabieganych pasażerów, którzy dzięki tej funkcji lepiej zorganizują swoje podróże.

Ostatnio narodowy przewoźnik wprowadził również możliwość płatności za pomocą Apple Pay. Oprócz tego podróżni mogą płacić kartą, korzystać z Google Pay oraz systemu BLIK. Kolejną przydatną funkcją jest wyszukiwanie celu podróży z funkcją metastacji. Teraz nie musisz wpisywać dokładnej nazwy stacji, wystarczy podać nazwę miejsca początkowego i końcowego, a system wskaże wszystkie dostępne połączenia z danego miasta czy miejscowości. Pasażerowie mogą także graficznie rezerwować miejsca w aplikacji, co pozwala im wybrać dokładne miejsce, w którym chcą spędzić podróż.

– Aplikacja mobilna cieszy się dużym zainteresowaniem pasażerów. Od premiery sprzedano już ponad pół miliona biletów! – stwierdza Cezary Nowak, rzecznik prasowy PKP Intercity.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA