18.8 C
Rzeszów
niedziela, 23 czerwca, 2024

Policja szuka pedofila. Chciał skrzywdzić małą dziewczynkę

REKLAMA

Policjanci z komisariatu w Nowej Dębie poszukują pedofila, który chciał skrzywdzić małą dziewczynkę. Mundurowi sporządzili portret pamięciowy tego mężczyzny.

Policjanci i prokurator prowadzą śledztwo w sprawie usiłowania doprowadzenia małoletniej do poddania się innym czynnościom seksualnym.

Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że poszukiwany mężczyzna grasował 18 maja. Około godz. 15 na chodniku – w lesie w rejonie dworca PKP w Nowej Dębie nawiązał kontakt z dzieckiem. Proponował mu wykonanie innej czynności seksualnej. Dziewczynka uciekła i o zdarzeniu zaalarmowała rodziców.

Policjanci publikują portret pamięciowy tego mężczyzny.

Rysopis:

  • wiek ok. 30 – 40 lat
  • wzrost ok. 170 cm, tęgiej budowy ciała.

Wszystkie osoby, będące świadkami zdarzenia, które znają tożsamość poszukiwanego, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Nowej Dębie przy ul. Słowackiego 2, lub telefonicznie numer tel. 47 825 30 32 lub 47 825 30 31.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj