12.3 C
Rzeszów
czwartek, 13 czerwca, 2024

Zgubił się na zakupach. Pomogli policjanci

REKLAMA

Na policjantów zawsze można liczyć. W Nisku pomocy potrzebował niewidomy 63-latek. Poszedł na zakupy i stracił orientację. Jedynym ratunkiem okazał się telefon na 112.

Mężczyzna stale chodzi do tego samego sklepu. Mimo niepełnosprawności jest samodzielny i dobrze sobie radzi. Tym razem po raz pierwszy zagubił się i nie wiedział, gdzie się znajduje. Wokół nie było nikogo, kto mógłby mu pomóc.

Jedynym ratunkiem okazała się komórka. Rencista wykręcił numer alarmowy i operator przekierował go do Komendy Powiatowej Policji w Nisku.

Mundurowi najpierw musieli zlokalizować mężczyznę. Powiedział im tylko, że słyszy duży szum samochodów. Dla funkcjonariuszy była to cenna wskazówka. Skojarzyli, że może przebywać koło ronda w Nisku. Nie mylili się. Patrol pomógł 63-latkowi dotrzeć bezpiecznie do domu.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj