28 C
Rzeszów
piątek, 19 lipca, 2024

23-latek podawał się za własnego ojca. Jaki miał powód?

REKLAMA

Imię i nazwisko się zgadzało, adres, data urodzenia też. Nie zgadzał się tylko młody wygląd kierowcy, który zamiast własnych, recytował policjantom dane osobowe swojego 47-letniego ojca. Szybko wyjaśnił się powód – dlaczego 23-latek tak perfidnie kłamał.

W miejscowości Nowosielec w powiecie niżańskim stale prędkości kierowców pilnuje fotoradar. Ale od czasu do czasu nieopodal można spotkać także patrol z radarem. Funkcjonariusze wyłapują tych, którym jazda 50 km/h przez dość długą miejscowość się znudziła. W taki sposób wpadł młodzieniec jadący za szybko swoim autem. Mężczyzna wyglądał na swoje 23 lata, ale według danych, które podał powinien mieć 47.

Szybko okazało się, że kierowca blefuje i to w mało wyrafinowany osób. Okazało się, że nie ma prawa jazdy, a do tego jest poszukiwany. Ma do odsiadki wyrok za wypadek sprzed kilku lat. Spowodował go wtedy po pijanemu. Ucierpieli w nim pasażerowie. Sąd skazał kierowcę na więzienia i dożywotnio odebrał mu prawo jazdy. Młodzieniec nie zgłosił się jednak do odbycia kary. Ukrywał się, aż do teraz, kiedy w końcu dosięgła go ręka sprawiedliwości.

23-latek trafił prosto za kratki. Dodatkowo odpowie za wykroczenia związane z kontrolą drogową.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj