8.8 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Niecierpliwy pasażer groził kierowcy nożem

REKLAMA

54-latek wyciągnął rozkładany nóż. Groził nim kierowcy autobusu, aby natychmiast się zatrzymał, bo musi wysiąść.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu na ulicy Jagiellońskiej w Przeworsku. W trakcie jazdy autobusem, jeden z pasażerów chciał zmusić kierowcę do zatrzymania pojazdu, grożąc mu nożem. Przybyli na miejsce mundurowi ustalili, że 54-letni mieszkaniec Przeworska zażądał, aby kierowca zatrzymał autobus poza przystankiem, ponieważ chce wysiąść. Gdy ten odmówił, mężczyzna wyjął z plecaka nóż, którym chciał zmusić kierowcę do zatrzymania pojazdu.

Kierujący autobusem trzeźwo zareagował na groźną sytuację. Na ulicy Cichej w Przeworsku zjechał na parking i odebrał napastnikowi nóż. Badanie alkomatem wykazało w organizmie 54-latka ponad 3 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwo odpowie teraz przed sądem.

303 236363
Zatrzymany 54-latek | Fot. KPP Przeworsk
303 236364
Z takim nożem posługiwał się pijany pasażer | Fot. KPP Przeworsk

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj