12 C
Rzeszów
niedziela, 25 września, 2022

Najnowsze

Media Markt zamknął drugi sklep w regionie

Nawet wielkie sieci handlowe odczuwają skutki koronawirusa. Przykładem jest sklepy z elektroniką Media Markt, który właśnie zlikwidował swój stacjonarny market w Tarnobrzegu. Nie ma już po nim śladu. Kilka dni temu zdemontowano ostatnie szyldy.

REKLAMA

Media Markt działał w Tarnobrzegu przez niespełna 5 lat i był 55 stacjonarną placówką tej sieci w Polsce. Przyciągał klientów z północnej części regionu, także z pobliskiego Sandomierza. Teraz w budynku przy ul. Słomki po sklepie została tylko pusta hala.

Właściciel – spółka Ceconomy – już w połowie zeszłego roku zapowiadał restrukturyzację związaną ze stratami spowodowanymi epidemią koronawirusa. Firma zauważyła, że handel w dużej mierze przeniósł się do internetu. Z powodu lockadownów sklepy stacjonarne musiały zawieszać działalność. W Europie jest ich ponad 750, a w Polsce znajdziemy 85 adresów.

CZYTAJ TEŻ:  Tragiczny wypadek crossowca w Stępinie. Dlaczego Grzegorz nie zauważył łańcucha?

Część sklepów została zlikwidowana jeszcze przed wirusem. W naszym regionie w 2019 r. spółka zamknęła market w Przemyślu.

Obecnie na Podkarpaciu działają dwa sklepy Media Markt – w Rzeszowie oraz Krośnie.

REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
zachmurzenie umiarkowane
12 ° C
12.2 °
11.5 °
87 %
3.1kmh
75 %
niedz.
12 °
pon.
16 °
wt.
17 °
śr.
17 °
czw.
14 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu