15.5 C
Rzeszów
czwartek, 23 maja, 2024

Nie ma już „Fakt Rzeszów”

REKLAMA

Dziennik Fakt przestał wydawać większość dodatków lokalnych swojej gazety. Zniknął „Fakt Rzeszów”, który ukazywał się od 2016 r.

Fakt Rzeszów był dodatkiem do gazety, który przez ostatnie lata ukazywał się w każdy czwartek. Wychodził w Rzeszowie i w woj. podkarpackim. Była to jedna strona z lokalnymi wiadomościami. Wcześniej dodatek miał więcej stron i wychodził również w sobotę.

Fakt to największa gazeta w Polsce i jeden z najpopularniejszych dzienników kupowanych w kioskach na Podkarpaciu. Stąd pomysł na lokalny dodatek. Ostatni „Fakt Rzeszów” ukazał się 17 listopada 2022 r.

Likwidacja związana jest z reorganizacją gazety i oszczędnościami wydawcy. Oprócz dodatku „Rzeszów”, zniknęły także inne lokalne wydania w kraju. Tylko Poznań i Katowice mają mutacje, ale dwa dni w tygodniu.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj