19.4 C
Rzeszów
niedziela, 14 kwietnia, 2024

Nastolatek wypadł przez okno internatu w Iwoniczu. Ratownicy mówią o cudzie

REKLAMA

Takie upadki zazwyczaj kończą się tragicznie, ale 18-latek z internatu w Iwoniczu miał niebywałe szczęście. Runął z wysokości ponad 10 metrów i praktycznie wyszedł z tego bez szwanku.

O wielkim szczęściu może mówić 18-latek, który w Iwoniczu w powiecie krośnieńskim, wypadł z trzeciego piętra internatu miejscowego Zespół Szkół.

Do zdarzenia doszło wieczorem, w poniedziałek – 28 marca. Młodzieniec prawdopodobnie usiadł na parapecie, aby zapalić papierosa. Nagle stracił równowagę, przechylił się i wypadł za okno. Jego upadek zamortyzował daszek. Dlatego nic mu się poważnego nie stało.

Na miejsce wezwano jednak karetkę i policję. Lekarz z pogotowia dokładnie obejrzał młodzieńca. Chłopak czuł się dobrze. Nic mu nie dolegało. – Dlatego nie było konieczności pobytu w szpitalu – mówią policjanci.

Wszyscy teraz w internacie przyznają, że to był prawdziwy cud. Gdyby ich kolega spadł na beton, mogło dojść to tragedii.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj