30 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Nareszcie wakacje! Świadectwa rozdano z dystansem

REKLAMA

Bez tradycyjnych akademii i uścisków. Wszyscy w maseczkach, w bezpiecznych odległości. Rozdanie świadectw wyglądało w tym roku zupełnie nietypowo, z zachowaniem sanitarnych środków ostrożności. Najczęściej odbywało się w małych grupkach w salach gimnastycznych, albo na szkolnych boiskach.

Tak było w Szkole Podstawowej nr 30 w Rzeszowie. Każda klasa przyszła na określoną godzinę. Część najmłodszych uczniów odebrała świadectwa w sali gimnastycznej. Do budynku były wpuszczane małe grupy. Wcześniej przed wejściem uczniom i rodzicom zmierzono temperaturę. Dzieci podchodziły do stolika i wychowawczyni wręczała świadectwo, a rodzic podpisywał jego odbiór. Starsze klasy otrzymywały świadectwa na boisku szkolnym. Wszystko odbyło się sprawnie i szybko.

-To było dziwne półrocze. Dopiero na rozdaniu świadectw po raz pierwszy od marca na żywo mogłam spotkać swoją klasę. Bardzo stęskniliśmy się za sobą – opowiada Asia.

Teraz czas wakacji. We wrześniu uczniowie mają wrócić do szkół na normalne zajęcia.

szkola swiadectwa1
Rozstanie świadectw odbyło się małych grupach na sali gimnastycznej | Fot. Inres24.pl

[yop_poll id=”18″]

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj