13.3 C
Rzeszów
niedziela, 16 czerwca, 2024

Napadli Turka w Rzeszowie. Już są za kratami

REKLAMA

Trzech na jednego. Zaczęło się od zaczepki, a skończyło na kopniakach i pięściach. Policja dopadła trzech młodych opryszków, którzy przed akademikiem przy ul. Poznańskiej w Rzeszowie pobili 20-letniego Turka.

Do napadu doszło 9 października. Poszkodowany młodzieniec stracił słuchawki i papierosy. Został opatrzony przez pogotowie, ale na szczęście nic poważnego mu się nie stało.

Policja nie ustawała w wysiłkach, aby dopaść oprawców. Zatrzymała trzech podejrzanych – 17, 19 i 21-latka. Wszyscy usłyszeli zarzut rozboju. Na wniosek prokuratury zostali aresztowani na 3 miesiące. Grozi im do 12 lat więzienia.

Okazało się, że jeden z podejrzanych (17 l.) ma na sumieniu jeszcze inny rozbój, dokonany tego samego dnia. Jego ofiarą padł 26-latek, który wysiadł z autobusu. Także został pobity. Sprawca zabrał mu telefon, lekarstwa, a nawet bluzę.

Nie zamyka sprawy. Policjanci ustalili, że ci sami mężczyźni, tego samego dnia, po ataku na obcokrajowca, na przystanku przy al. Batalionów Chłopskich mieli pobić i okraść nieznanego mężczyznę.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj