14.9 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Recydywista napadł w parku dwóch nastolatków

REKLAMA

Szukał szybkiego łupu, a dwóch 15-latków wydawało się dla niego łatwym celem. 27-letni oprych zaatakował chłopców w parku przy ul. Cieplińskiego w Rzeszowie.

Koledzy siedzieli na ławce. Podszedł do nich zbir i zażądał wydania pieniędzy albo papierosów. Zaczął grozić pobiciem. Nastolatkowie stwierdzili, że nic nie mają. Poprosili nieznajomego, aby zostawił ich w spokoju. Oprych nie słuchał. Ruszył do ataku. Jednej ze swoich ofiar zadał silny cios w twarz.

Pokrzywdzeni uciekli i powiadomili policjantów. Kiedy przyjechał patrol, wskazali mężczyznę, który ich napadł.

27-letni napastnik został zatrzymany i usłyszał zarzut usiłowania rozboju. To nie pierwsze jego takie przestępstwo, dlatego będzie odpowiadał w warunkach recydywy. A to oznacza surowszą karę.

Podejrzany na razie za kratki nie trafił. Po przesłuchaniu został zwolniony. Prokuratura zdecydowała się zastosować wobec niego dozór policji.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj