2.1 C
Rzeszów
czwartek, 7 grudnia, 2023

Brutalny napad na ulicy. Nastolatek poturbował emerytkę

REKLAMA

Brutalny napad w Jarosławiu. 16-latek zaatakował na ulicy 72-letnią kobietę. Przewrócił ją na chodniku, a potem wyrwał torebkę.

Do zdarzenia doszło 12 października przed godz. 20, na terenie Jarosławia. Jak ustalili policjanci, do 72-letniej kobiety, która spacerowała chodnikiem, podszedł mężczyzna i ją popchnął. Kiedy seniorka upadła, wówczas napastnik siłą wyrwał jej torebkę, którą trzymała na ramieniu i uciekł.   

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci, rozpoczęli działania zmierzające do ustalenia tożsamości sprawcy i zatrzymania go. Śledczy przesłuchali świadków, zabezpieczyli ślady i rozpoczęli poszukiwania napastnika. W wyniku prowadzonych czynności, jarosławscy kryminalni ustalili i zatrzymali 16-letniego mieszkańca gminy Pawłosiów. Z nieletnim zostały wykonane niezbędne czynności, po których został  przekazany pod opiekę rodzica.

– Materiały w tej sprawie zostaną przekazane do sądu rodzinnego, który zadecyduje  o dalszym losie 16-latka – informuje Komenda Powiatowa Policji w Jarosławiu.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj