22 C
Rzeszów
piątek, 19 sierpnia, 2022

Najnowsze

Brutalny napad na ulicy. Nastolatek poturbował emerytkę

Brutalny napad w Jarosławiu. 16-latek zaatakował na ulicy 72-letnią kobietę. Przewrócił ją na chodniku, a potem wyrwał torebkę.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło 12 października przed godz. 20, na terenie Jarosławia. Jak ustalili policjanci, do 72-letniej kobiety, która spacerowała chodnikiem, podszedł mężczyzna i ją popchnął. Kiedy seniorka upadła, wówczas napastnik siłą wyrwał jej torebkę, którą trzymała na ramieniu i uciekł.   

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci, rozpoczęli działania zmierzające do ustalenia tożsamości sprawcy i zatrzymania go. Śledczy przesłuchali świadków, zabezpieczyli ślady i rozpoczęli poszukiwania napastnika. W wyniku prowadzonych czynności, jarosławscy kryminalni ustalili i zatrzymali 16-letniego mieszkańca gminy Pawłosiów. Z nieletnim zostały wykonane niezbędne czynności, po których został  przekazany pod opiekę rodzica.

– Materiały w tej sprawie zostaną przekazane do sądu rodzinnego, który zadecyduje  o dalszym losie 16-latka – informuje Komenda Powiatowa Policji w Jarosławiu.

REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
bezchmurnie
22 ° C
25.4 °
20.5 °
67 %
3.1kmh
0 %
pt.
25 °
sob.
33 °
niedz.
30 °
pon.
32 °
wt.
31 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu