21.1 C
Rzeszów
czwartek, 20 czerwca, 2024

Brutalny napad na ulicy. Nastolatek poturbował emerytkę

REKLAMA

Brutalny napad w Jarosławiu. 16-latek zaatakował na ulicy 72-letnią kobietę. Przewrócił ją na chodniku, a potem wyrwał torebkę.

Do zdarzenia doszło 12 października przed godz. 20, na terenie Jarosławia. Jak ustalili policjanci, do 72-letniej kobiety, która spacerowała chodnikiem, podszedł mężczyzna i ją popchnął. Kiedy seniorka upadła, wówczas napastnik siłą wyrwał jej torebkę, którą trzymała na ramieniu i uciekł.   

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci, rozpoczęli działania zmierzające do ustalenia tożsamości sprawcy i zatrzymania go. Śledczy przesłuchali świadków, zabezpieczyli ślady i rozpoczęli poszukiwania napastnika. W wyniku prowadzonych czynności, jarosławscy kryminalni ustalili i zatrzymali 16-letniego mieszkańca gminy Pawłosiów. Z nieletnim zostały wykonane niezbędne czynności, po których został  przekazany pod opiekę rodzica.

– Materiały w tej sprawie zostaną przekazane do sądu rodzinnego, który zadecyduje  o dalszym losie 16-latka – informuje Komenda Powiatowa Policji w Jarosławiu.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj