19.4 C
Rzeszów
sobota, 15 czerwca, 2024

Atak na ex-współlokatora. Napastnik groził siekierą!

REKLAMA

Policjanci zatrzymali 23-latka podejrzanego o napad w jednym z domów w Leżajsku. Opryszek groził pozbawieniem życia swojemu byłemu współlokatorowi. Dodatkowo zażądał od niego pieniędzy lub telefonu komórkowego.

Wszystko działo się w minionym tygodniu. Jak ustalili policjanci, podczas spotkania dwóch mężczyzn, w domu, który wcześniej wspólnie wynajmowali, doszło do awantury. Podczas kłótni jeden z nich chwycił za siekierę i zagroził śmiercią 20-latkowi. Dodatkowo zażądał 500 zł lub telefonu komórkowego. 20-latek wybiegł z domu, a o całym zajściu powiadomił policjantów.

Funkcjonariusze zatrzymali 23-letniego mieszkańca Giedlarowej. W momencie zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy.

Następnego dnia, 23-latkowi zostały przedstawione zarzuty, a potem został przesłuchany w charakterze podejrzanego. Zebrane w sprawie materiały policjanci przekazali do Prokuratury Rejonowej w Leżajsku. Na ich podstawie Sąd Rejonowy w Leżajsku, na wniosek prokuratora, zastosował wobec 23-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy.

Mężczyźnie za popełnione przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj