12.7 C
Rzeszów
niedziela, 14 kwietnia, 2024

Groził nożem przechodniowi i znieważył policjantów

REKLAMA

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który na ulicy Lisa Kuli w Rzeszowie groził nożem przechodniowi. Mężczyzna obawiając się gróźb schronił się w budynku komendy. Policjanci ustalili adres podejrzanego i zatrzymali go w miejscu zamieszkania. Podczas interwencji, 36-latek naruszył nietykalność cielesną i znieważył funkcjonariuszy. Mężczyzna już usłyszał zarzuty.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 23 grudnia około godz. 13.30. Jak wynikało z relacji pokrzywdzonego, który przeszedł do komendy, na ulicy Lisa Kuli został zaczepiony przez nieznanego mężczyznę. Ten trzymając w ręce nóż i wymachując nim w jego kierunku zaczął grozić mu śmiercią. Obawiając się spełnienia gróźb, pokrzywdzony uciekł do budynku komendy.

Poinformowani o zdarzeniu policjanci ustalili adres napastnika i niezwłocznie tam pojechali. Na miejscu zatrzymali 36-letniego mężczyznę, zabezpieczyli również składany nóź, którym mógł się posłużyć. Napastnika rozpoznał pokrzywdzony i 36-latek trafił do policyjnego aresztu.

Był pijany, badanie wykazało u niego ponad 3,2 promila alkoholu w organizmie. Podczas zatrzymania i doprowadzenia do jednostki był agresywny i wulgarny, wielokrotnie znieważył funkcjonariuszy oraz naruszył ich nietykalność cielesną.

Po wytrzeźwieniu mężczyzna został przesłuchany. Policjanci przedstawili mu zarzuty gróźb karalnych oraz naruszenia nietykalności cielesnej i znieważenia funkcjonariuszy. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj