24.3 C
Rzeszów
poniedziałek, 20 maja, 2024

Najpierw woził dziewczynę autem, potem atakował ją nożem

REKLAMA

Bartosz M. (21 l.) spędził niemal całą noc ze swoją 17-letnią dziewczyną. Jeździli autem, a potem się pokłócili. Kiedy nastolatka oświadczyła, że to koniec ich związku, mężczyzna wpadł w szał. Chwycił za nóż i zadał serię ciosów. Pokrwawiona ofiara resztkami sił dobiegła do przypadkowego domu, wzywając pomocy.

Wczesnym rankiem 29 lipca policjanci otrzymali zgłoszenie o rannej dziewczynie z okolic Brzostka w powiecie dębickim, która wyzwała pomocy w Bukowej. To tam 17-latka dobiegła do przypadkowego domu. Była ranna od ciosów zadanych nożem. Atakował ją chłopak.

Ofiara została zabrana do szpitala w Jaśle. Tylko szybka pomoc medyków i operacja uratowały jej życie. Pokrzywdzona miała obrażenia brzucha, w tym przebite ostrzem noża jelito. Do tego była dźgana w klatkę piersiową. Miała też poranione ręce, którymi próbowała bronić się przed napastnikiem. Obecnie jej stan jest stabilny.

21-letni Bartosz M. po napadzie pojechał w swoje rodzinne strony. Mężczyzna pochodzi z okolic Przeworska. Po drodze ponoć dzwonił do matki mówiąc jej, co się stało. Na koniec przyjechał do przeworskiej komendy i oddał się w ręce stróżów prawa.

W prokuraturze w Dębicy mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa i spowodowania obrażeń zagrażających życiu ofiary. Do usiłowania zabójstwa się nie przyznał. Twierdził, że nie chciał zabić.

21-latek został aresztowany. Grozi mu dożywocie.

Dlaczego doszło do ataku?

Mężczyzna spotkał się z nastolatką od około roku. Feralnego dnia zabrał kolegę i dziewczynę na przejażdżkę. Jeździli niemal całą noc, odwiedzając Dębicę, Jasło. Potem kierowca odwiózł kolegę do domu. Później chciał odwieźć dziewczynę. Niespodziewanie między parą doszło do sprzeczki, która miała krwawy finał.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj