28 C
Rzeszów
piątek, 19 lipca, 2024

Na czołówkę. Groźne zderzenie w Wierzawicach. Ukrainiec nie miał OC

REKLAMA

W Wierzawicach Ukrainiec ratował się przed wypadkiem. Niestety, doprowadził do zderzenia z innym pojazdem. Jedna osoba trafiła do szpitala. Po zdarzeniu pojawił się problem. Sprawca nie miał ważnego OC. Kto teraz zapłaci odszkodowanie?

9 listopada tuż przed godz. 18, kerujący ssang yongiem, 38-letni obywatel Ukrainy, w pewnym momencie, chcąc uniknąć najechania na tył poprzedzającego go samochodu, zjechał na przeciwległy pas ruchu. W ten sposób – według ustaleń policji – doprowadził do zderzenia czołowego z jadącym z naprzeciwka fiatem. Fiatem kierowała 32-letnia mieszkanka powiatu leżajskiego.

W wyniku tego zdarzenia kobieta została przewieziona do szpitala. Na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem w wysokości 2000 zł. Jak się okazało, ssang yong, którym kierował nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia OC. Co w takim przypadku robić?

Procedura jest taka sama jak w przypadku kolizji z nieubezpieczonym samochodem zarejestrowanym w Polsce – zgłaszamy się do dowolnego ubezpieczyciela, zaś koszty związane z odszkodowaniem bierze na siebie Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

Zderzenie w Wierzawicach
Zderzenie w Wierzawicach | Fot. KPP Leżajsk

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj