16 C
Rzeszów
czwartek, 23 maja, 2024

Motokraksa na początek sezonu

REKLAMA

Wystarczył pierwszy pogodny weekend i na drogi wróciły motocykle. Niestety, początek sezonu nie dla wszystkich był szczęśliwy. Już zanotowano pierwszy wypadek. Doszło do niego na obwodnicy Brzozowa.

18 marca, w sobotę przed godz. 13 do służb alarmowych napłynęło zgłoszenie o zdarzeniu. Z ustaleń policji wynika, że 25-letni motocyklista, jadący w kierunku Humnisk, po wyprzedzeniu innego pojazdu, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go forda i uderzył w ył auta. Motocyklista został przetransportowany do szpitala. Kierujący fordem, 37-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, nie odniósł obrażeń, podróżował sam. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że obydwaj kierujący byli trzeźwi.

Na szczęście obrażenia motocyklisty nie zagrażały jego życiu. Za spowodowanie zdarzenia drogowego, mieszkaniec powiatu brzozowskiego, który kierował motocyklem, został ukarany mandatem.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj