8.8 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Maszyna z Rzeszowa podbiła USA. Najpiękniejszy Harley

REKLAMA

Ta maszyna to dzieło sztuki. Z resztą jak inne, przeróbki, czy też własne konstrukcje, które powstają w rzeszowskiej firmie Game Over Cycles.

Egzemplarz o nazwie New Jork-Rzeszów 2 jest jednak szczególny. To właśnie on zajął pierwsze miejsce w prestiżowym konkursie Bike Show Mafia.
Konkurs odbył się na Florydzie w USA podczas jednej z największych imprez motocyklowych na świecie. Co roku gromadzi ona pół miliona widzów!
Jednym ze stałych elementów zlotu jest wybór najpiękniejszego motocykla customowego, czyli takiego, który został odpowiednio przerobiony i dopasowany do potrzeb jego właściciela. Właśnie tym trudni się Game Over Cycles.

New Jork – Rzeszów

Tym razem rzeszowscy pasjonaci stworzyli przeróbkę motocykla harley – davidson nazwaną New Jork – Rzeszów 2. Zawiera on wiele detali, które mają przypominać jego właścicielowi miasta, z którymi jest związany: wychował się w Rzeszowie, ale mieszka w Nowym Jorku. To drugi egzemplarz tej samej serii. Pierwszy, stworzony dla żony tego samego właściciela, powstał wcześniej i także zachwycił swoim wykonaniem i pomysłowością. Wkomponowano w niego architektoniczne elementy charakterystycznych budowli:

  • koła z wygrawerowanymi budynkami Manhattanu,
  • rura wydechowa w kształcie słynnego budynku Chryslera,
  • pług przedni w kształcie ruin starego World Trade Center z napisem „9/11 Never Forget”
  • oparcie siedzenia w formie mostu im. Tadeusza Mazowieckiego – największego mostu w Rzeszowie.

Pierwsza wersja motocykla również była nagradzana na Daytona Bike Week. W 2020 roku maszyna zajęła pierwsze miejsce w kategorii „Over 1000 cc Custom”.

11 lat w branży

Rzeszowska firma działa 11 lat. Stworzyli ją pasjonaci dla pasjonatów.

– Po co się przerabia motocykl? Aby był wyjątkowy, wyróżniał się i podkreślał charakter właściciela – opowiadają rzemieślnicy.

Firma już dawno temu zyskała światową sławę. Między innym pierwsza na świecie stworzyła motocykl „Recydywista”. Obciągnięto go skórą, która została następnie cała pokryta tatuażami. Wykonywała także inne słynne projekty – motocykl dla muzyka Nergala, czy pojazd z filmu Batmana – Batmobil, który trafił do ważnego polityka jednego z afrykańskich państw.

– Udział w bardzo ważnym zlocie w USA to kolejny etap realizacji naszych planów. W lutym otworzyliśmy swój amerykański sklep z odzieżą. Zamierzamy również uruchomić siedzibę w Ameryce – mówi Krzysztof Bienkiewicz z GOC.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj