20 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Mokra jezdnia, auto po kraksie stanęło w pionie

REKLAMA

Wypadek w Jamnicy w powiecie tarnobrzeskim. Młoda kobieta trafiła do szpitala po stracie kontroli nad swoim pojazdem!

Do zdarzenia doszło 15 czerwca po godz. 5 rano. 24-latka, prowadząca swojego citroena, na mokrej po deszczu drodze, kompletnie utraciła panowanie nad pojazdem. W efekcie auto zjechało do rowu, zderzyło się z betonowym przepustem, a następnie w spektakularny sposób dachowało. W wyniku tego incydentu młoda kobieta została natychmiast przetransportowana do szpitala.

Na miejscu wypadku natychmiast pojawiły się służby ratownicze, straż pożarna oraz karetki pogotowia. Trwają intensywne działania mające na celu dokładne wyjaśnienie przyczyn zdarzenia.

Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o większą rozwagę i ostrożność. Pamiętajmy, że po nocnych opadach deszczu nawierzchnia dróg staje się śliska, dlatego niezwykle istotne jest dostosowanie prędkości do panujących warunków.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj