13.3 C
Rzeszów
niedziela, 16 czerwca, 2024

Chciało pochłonąć go bagno. Pomogła lampka z komórki

REKLAMA

59-latek na długo zapamięta wyprawę do lasu w okolicach Jeżowego w powicie niżańskim. Ugrzązł na dobre i to dosłownie. Podczas spaceru zabłądził, a także wpadł w bagnisty teren, z którego nie mógł sam się wydostać.

Mężczyzna znalazł się w rozpaczliwej sytuacji. Odnalezienie go w głuszy było nie lada wyzwaniem. Cała akcja trwała dwie godziny. Działania utrudniał brak zasięgu, który zrywał połączenie. Sprawę komplikowała też późna pora. A liczyła się każda sekunda.

Panował chłód, mężczyzna był cały przemoczony!

Mundurowi przeczesywali rozległy teren leśny. W pewnym momencie policjanci zauważyli na leśnej polanie niewielką wiązkę światła, którego źródło pochodziło z lampki telefonu komórkowego zaginionego. Funkcjonariusze podbiegli do 59-latka, któremu natychmiast pomogli wydostać się na stabilny grunt.

Dzięki zdecydowanej reakcji oraz determinacji policjantów, mieszkaniec gminy Jeżowe, po niespełna dwóch godzinach od zgłoszenia, cały i zdrowy został przekazany pod opiekę swojej rodzinie.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj