25 C
Rzeszów
środa, 17 lipca, 2024

Snajper strzelał z wiatrówki i zranił przechodnia. Policja ustaliła podejrzanych

REKLAMA

Policjanci zatrzymali podejrzane osoby, które mogą mieć związek z atakiem snajpera w Mielcu. Na al. Niepodległości padły strzały z wiatrówki w kierunku przechodniów. Ranny został 50-latek, który z raną brzucha trafił do szpitala.

Do postrzelenia doszło 10 maja, w biały dzień w centrum miasta. Poszkodowany doznał powierzchownych ran i został opatrzony. Policjanci przyjęli zawiadomienie dotyczące przestępstwa. Na miejscu zdarzenia znaleźli śrut.

W interwencji brało udział kilka patroli, których działania polegały na ustaleniu, jak największej liczby świadków i przede wszystkim kierunku z jakiego mogły paść strzały.

14 maja policjanci poinformowali o ustaleniu trzech osób, które mogą mieć związek z postrzeleniem i narażeniem ofiary na utratę życia i zdrowia.

target mielec1
Strzały padły na głównej ulicy miasta | Fot. Google Street View

Funkcjonariusze zatrzymali podejrzewanych – dwóch 21-latków i 36-latka. Podczas przeszukania u jednego z mężczyzn znaleziono 3 jednostki broni pneumatycznej. Dodatkowo policjanci ujawnili narkotyki.

– W sprawie wykonywane są dalsze czynności, które pozwolą zebrać materiał dowodowy, będący podstawą do przedstawienia zatrzymanym zarzutów za popełnione przestępstwa – informuje Komenda Powiatowa Policji w Mielcu.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj