16 C
Rzeszów
środa, 22 maja, 2024

Małżeństwo seniorów zginęło w wypadku matiza. Wracało z niedzielnej mszy św.

REKLAMA

Ogromna tragedia w Mielcu. Małżeństwo seniorów wracało z porannej Mszy Świętej. Podróżowało daewoo matizem, który zderzył się z nissanem qashqai. Na miejscu zginął 79-letni kierowca matiza oraz jego 77-letnia żona.

Do wypadku doszło w niedzielę 5 lutego przed godz. 9 na ul. Dębickiej w Mielcu. Samochody – złoty daewoo matiz i czarny nissan – zderzyły się czołowo. Siła była ogromna, bo z małego matiza niewiele zostało. Przód SUV-a także został kompletnie rozbity.

Matizem kierował 79-latek. Jego pasażerką była 77-letnia żona. Oboje kilka minut wcześniej uczestniczyli w Mszy św. w Kościele św. Marka w Mielcu-Rzochowie. Wracali do swojego domu w pobliskim Rzemieniu. Do celu zostało im niespełna dwa kilometry.

W wypadku ranny został kierowca nissana. 44-letni mieszkaniec Mielca został zabrany do szpitala. Policjanci przebadali go na zawartość alkoholu. Mężczyzna był trzeźwy.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną wypadku. Jazdy kierowcom nie ułatwia pogoda. Rano w Mielcu prószył śnieg i było ślisko.

– Policjanci, pod nadzorem prokuratora, pracują na miejscu. Przeprowadzają oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczają ślady, które pozwolą na wyjaśnienie wszelkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia – informuje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj