1.5 C
Rzeszów
sobota, 2 grudnia, 2023

Areszt za znęcanie. Ofiarami żona i córka

REKLAMA

Policjanci zatrzymali 63-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o stosowanie przemocy psychicznej i fizycznej wobec swojej żony i córki. Sąd Rejonowy w Mielcu, wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na 3 miesiące.

Kilka dni temu mieleccy policjanci zostali powiadomieni o przemocy domowej, którą wobec swojej żony oraz córki od kilku miesięcy miał stosować 63-letni mężczyzna. Jak ustalili mundurowi, awantury, wyzwiska, groźby i przemoc zdarzały się w tym domu, gdy mężczyzna był nietrzeźwy. Wtedy rodzina wezwała na pomoc policję. Mężczyzna był już wcześniej karany za znęcanie się nad rodziną.

Czynności prowadzone przez funkcjonariuszy wykazały, że sprawca znęcał się psychicznie i fizycznie nad członkami rodziny, kierując wobec nich groźby pozbawienia zdrowia i życia. Podczas awantur wyzywał żonę i córkę wulgarnymi słowami oraz uderzał i popychał kobiety.

63-latek usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa w warunkach recydywy. Zatrzymany po raz kolejny stanie przed sądem i odpowie za fizyczne i psychiczne znęcanie się rodziną.

Grozi mu do 5 lat więzienia.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj