24.3 C
Rzeszów
poniedziałek, 20 maja, 2024

Areszt za znęcanie. Ofiarami żona i córka

REKLAMA

Policjanci zatrzymali 63-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o stosowanie przemocy psychicznej i fizycznej wobec swojej żony i córki. Sąd Rejonowy w Mielcu, wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na 3 miesiące.

Kilka dni temu mieleccy policjanci zostali powiadomieni o przemocy domowej, którą wobec swojej żony oraz córki od kilku miesięcy miał stosować 63-letni mężczyzna. Jak ustalili mundurowi, awantury, wyzwiska, groźby i przemoc zdarzały się w tym domu, gdy mężczyzna był nietrzeźwy. Wtedy rodzina wezwała na pomoc policję. Mężczyzna był już wcześniej karany za znęcanie się nad rodziną.

Czynności prowadzone przez funkcjonariuszy wykazały, że sprawca znęcał się psychicznie i fizycznie nad członkami rodziny, kierując wobec nich groźby pozbawienia zdrowia i życia. Podczas awantur wyzywał żonę i córkę wulgarnymi słowami oraz uderzał i popychał kobiety.

63-latek usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa w warunkach recydywy. Zatrzymany po raz kolejny stanie przed sądem i odpowie za fizyczne i psychiczne znęcanie się rodziną.

Grozi mu do 5 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj