24.3 C
Rzeszów
poniedziałek, 20 maja, 2024

Krwawa biesiada. 68-latek zranił siekierą kompana

REKLAMA

Sąd w Mielcu aresztował na dwa miesiące 68-latka. Mężczyzna podczas imprezy uderzył swojego kolegę siekierą w głowę. 46-letnia ofiara doznała obrażeń i przebywa w szpitalu.

O zdarzeniu policjanci zostali powiadomieni w niedzielę wieczorem. Jeden z nietrzeźwych uczestników libacji alkoholowej zadzwonił pod numer alarmowy i powiadomił, że 46-latek doznał obrażeń głowy.

Policjanci na miejscu znaleźli ofiarę i udzielili jej pierwszej pomocy. Ustalili, że mężczyzna został zraniony siekierą. Pogotowie zabrało go do szpitala.

Do wyjaśniania śledczy zatrzymali dwóch innych biesiadników: 68-letniego mieszkańca Mielca oraz jego 56-letniego kolegę. Obaj byli w stanie upojenia alkoholowego. Kiedy wytrzeźwieli i można było ich przesłuchać, sprawa zaczęła się klarować. Okazało się, że napastnikiem był senior.

Podejrzany przyznał się i złożył wyjaśnienia. Na wniosek policjantów, poparty przez mielecką prokuraturę, sąd zastosował wobec 68-latka areszt na okres dwóch miesięcy. Za przestępstwo grozi mu do 3 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj