15.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Wymuszona kraksa

REKLAMA

Nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu było prawdopodobną przyczyną zderzenia fiata z audi w Miejscu Piastowym w powiecie krośnieńskim. Kierujący fiatem wraz z pasażerką odnieśli obrażenia i trafili do szpitala. Uczestnicy byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło w czwartek, po godz. 15, na skrzyżowaniu ulicy Jana Pawła II i Kolejowej w miejscowości Targowiska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 47-letni kierujący audi, włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z fiatem.

76-letni kierujący fiatem oraz podróżująca z nim pasażerka doznali obrażeń i zostali przetransportowani do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Uczestnicy byli trzeźwi.

Policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację, która pozwoli na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia.

źródło: KMP Krosno

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj