24 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Tragedia na zamkowej baszcie. U jej podnóży znaleziono ciało 40-latka

REKLAMA

Wstrząsającego odkrycia dokonała kobieta z Ukrainy, który wybrała się na spacer do Zamku Kazimierzowskiego w Przemyślu. Ku swojemu przerażeniu u podnóży baszty zobaczyła ciało mężczyzny.

Do zdarzenia doszło w środę, 11 maja. Kobieta natychmiast zaczepiła innych ludzi i na miejsce przyjechały służby alarmowe. Szans na ratunek jednak nie było. Śmierć nastąpiła natychmiast. Obrażenia świadczyły o tym, że ofiara zmarła na skutek upadku z dużej wysokości.

Obiekt jest wyposażony w kamery monitoringu. Śledczy od razu zabezpieczyli nagranie, które zarejestrowały przebieg dramatycznego zdarzenia.

Według filmu mężczyzna między godz. 10 a 11 wspiął się na basztę, a potem skoczył.

Jak przekazała dziennikarzom Marta Pętkowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Przemyślu, zmarły to 40-letni Sebastian S., mieszkaniec Przemyśla, kawaler.

Nie znany jest powód jego zachowania. Wyjaśnić ma to śledztwo, które ma ustalić czy ktoś nakłaniał lub pomagał w jakiś inny sposób do tego, że ofiara targnęła się na swoje życie.

Gdzie szukać pomocy w sytuacjach kryzysowych?

Pamiętaj, nawet w najgorszych chwilach nie jesteś sam. Są ludzie, którzy chcą i potrafią pomóc. Jest wiele organizacji, które oferują pomoc psychologiczną, prawną, materialną. Część z nich czynna całą dobę i np. prowadzi noclegownie. Spis placówek pomocowych i więcej informacji znajdziesz na stronie www.samobojstwo.pl.

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia zadzwoń na numer alarmowy 112.

Zobacz też:

Pożar samochodu przed przemyskim sądem. W środku zwłoki kierowcy

Tragedia na przejeździe w Tryńczy. Zginął 37-latek

Senior odpowiadał za usiłowanie zabójstwa. Nie dożył apelacji

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj