15.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

To 14 McDonald’s na Podkarpaciu i pierwszy przy A4

REKLAMA

To duże kulinarno-biznesowe wydarzenie. Na Podkarpaciu powstała kolejna restauracja światowego giganta w dostarczaniu szybkiego jedzenia – firmy McDonald’s. Działa przy autostradzie A4 w Miejscu Obsługi Podróżnych (MOP) w Paszczynie koło Dębicy.

Nowa restauracja już wystartowała. Lokal mieści się w Paszczynie w powiecie Dębickim. Znajduje się przy autostradzie A4 w Miejscu Obsługi Podróżnych Paszczyna Północ – na odcinku między Rzeszowem a Dębicą. Dostaniemy się tu tylko jadąc autostradą w kierunku Krakowa.

W tym samym miejscu działa także stacja paliw ORLEN – jedyna stacja na całym podkarpackim odcinku autostrady w kierunku Krakowa. To także pierwsza restauracja McDonald’s przy drodze szybkiego ruchu w regionie, ale 14 w województwie i druga w powiecie dębickim.

Restauracja jest czynna każdego dnia w godz. 6-24. Menu śniadaniowe obowiązuje do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11.

Na miejscu znajdują się – strefa McCafé i oczywiście MacDriv, który obsługuje kierowców bez wychodzenia z auta.

Na terenie restauracji mamy dostęp do darmowego internetu. Otoczenie lokalu, a także wnętrze przystosowane jest również do osób niepełnosprawnych, co jest standardem w McDonald`s.

Ponad 500 lokali w Polsce

McDonald’s Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie w Polsce działa ponad 500 restauracji sieci, które zatrudniają 30 000 osób. 90% z nich to obiekty prowadzone przez ponad 80 niezależnych przedsiębiorców w oparciu o umowę franczyzy z McDonald’s.

McDonalds w Paszczynie – zobacz lokalizację. Dokładny adres lokalu to: Paszczyna 98C, tel. +48571604690:

Zobacz też:

Kaufland przy Rejtana gotowy na otwarcie. Kiedy zrobimy pierwsze zakupy?

Tak miasto będzie wyglądać na święta. Jest już plan

Ruszyła budowa nowego mostu na Sanie. Stanie obok historycznej konstrukcji

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj