23.4 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

To 13 McDonald’s w regionie. Otwarto go w Jarosławiu

REKLAMA

To duże kulinarno-biznesowe wydarzenie w Jarosławiu. W mieście powstała restauracja światowego giganta w dostarczaniu szybkiego jedzenia – firmy McDonald’s.

Nowa restauracja wystartowała tuż przed majówką. Swoje drzwi dla pierwszych gości otworzyła 29 kwietnia o godz. 10:30.

Lokal mieści się przy ul. Krakowskiej 64, niedaleko ronda i wjazdu na obwodnicę.

Jest czynny każdego dnia w godz. 6-24. Menu śniadaniowe obowiązuje do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11. Na miejscu znajduje się strefa McCafé i oczywiście MacDriv, który obsługuje kierowców bez wychodzenia z auta.

Załoga liczy 41 pracowników. Lokal jest firmową placówką McDonald’s Polska. W kraju niektóre punkty z szyldami tej firmy prowadzą prywatni przedsiębiorcy, którzy korzystają z udzielanej licencji.

To już 13 McDonald’s na Podkarpaciu. Najwięcej – bo cztery restauracje znajdują się w Rzeszowie, w tym dwa MacDrivy.

Przy okazji smakosze dań spod znaku Mc mogą wypróbować nowość sieci. To Ukraiński Burger – produkt, który pochodzi z menu ukraińskich restauracji McDonald’s. 3 zł ze sprzedaży każdego Ukraińskiego Burgera ma trafić do Fundacji Ronalda McDonalda na Ukrainie, która już teraz niesie pomoc humanitarną w tym kraju.

Zobacz też:

Prezent ma majówkę! Kolejny odcinek S19 gotowy!

Ile kosztuje organizacja I Komunii św.?

To najnowocześniejsza taka klinika w Polsce! Przyspieszy diagnozy, zwiększy szanse chorych na raka

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj