6.1 C
Rzeszów
czwartek, 22 lutego, 2024

Matka i dwoje dzieci potrąceni na przejściu. Kierowca nie widział, że ma czerwone?

REKLAMA

Groźny wypadek w Boguchwale. Kierowca nie zatrzymał się na czerwonym świetle! Wjechał na przejście i potrącił matkę z dwójką dzieci!

Do wypadku doszło we wtorek (10 stycznia) około godz. 6:30 w Boguchwale. Ranna została matka i dwie jej córeczki w wieku 5 i 3 lat.

– Sytuacja była przerażająca. Ludzie natychmiast ruszyli na ratunek – opowiadają mieszkańcy.

Po chwili na miejscu zaroiło się od karetek pogotowia.

Piesi byli na pasach, kiedy wjechała w nich toyota. Kierowca nie zatrzymał się mimo, że miał czerwone światło.

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, auto prowadził 73-letni mieszkaniec Mielca. Jechał w kierunku Strzyżowa i był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.

Poszkodowana rodzina trafiła do szpitala w Rzeszowie. Lekarze z Klinicznego Oddziału Pediatrii przy ul. Lwowskiej poinformowali, że po wstępnej diagnostyce, dzieci są w stanie ogólnym dobrym. – Są tylko drobne rany powierzchowne. Natomiast z powodu zgłaszanych bólów głowy, dzieci wymagają obserwacji klinicznej – powiedziała telewizyjnym Aktualnościom lekarz.

W zależności od sytuacji zdrowotnej poszkodowanych będzie zależeć, jak całe zdarzenie zostanie zakwalifikowane. Jeśli obrażenia którejkolwiek z ofiar będą wymagały leczenia powyżej 7 dni, sprawa zostanie potraktowana jak wypadek drogowy, za co grozi do 3 lat więzienia.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj