16.2 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Dała córkom nasenne żelki, a potem zastrzeliła. Dzieciobójczyni skazana na 78 lat więzienia

REKLAMA

Co to za matka? Nie miała litości dla swoich córek – 5 i 15 lat. Pozbawiła je życia strzałami z broni. Sąd w USA skazał morderczynię na 78 lat. Prawdopodobnie już nigdy nie poczuje wolności.

Veronica Youngblood (38 l.) została uznana za winną makabrycznego zabójstwa swoich córek: Sharon (15 l.) i Brooklynn (5 l.). Do zdarzenia doszło w sierpniu 2018 roku w McLean Township w amerykańskim stanie Wirginia.

Wyrodna matka miała burzliwą przeszłość. Podczas procesu okolicznością łagodzącą było to, że dorastała w biedzie, jako dziecko była ofiarą przemocy fizycznej i seksualnej, a jako nastolatka trudniła się prostytucją, aby utrzymać starszą córkę.

Słyszała głosy?

Veronica w sądzie sama siebie określała jako „dobra matka”. Powiedziała, że ​​w czasie zbrodni „coś się wydarzyło” w jej mózgu i że „słyszała głosy”: „Nie wiem, jak to wytłumaczyć, coś mi eksplodowało w głowie” – powiedziała.

Okrucieństwo zbrodni jest niewytłumaczalne. Pozbawiła życia swoje córki, gdy znajdowały się w swoich łóżkach. Tragiczna sytuacja miała miejsce po tym, jak Youngblood podała swoim dzieciom środki nasenne zawierające melatoninę w postaci misiów żelkowych. Pięcioletnia Brooklynn straciła życie na miejscu po tym, jak została postrzelona w głowę. Piętnastoletnia Sharon została trafiona w plecy i klatkę piersiową, ale mimo to udało jej się zadzwonić na numer alarmowy 911, prosząc o pomoc i informując, że to jej matka oddała strzały w nią i jej siostrę. Niestety, Sharon zmarła później w szpitalu.

78 lat więzienia to praktycznie wyrok dożywocia dla dzieciobójczyni.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj