20.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Marek z Kielnarowej wyjechał rowerem i zaginął

REKLAMA

Rodzina i policja poszukują Marka Bały. 44-letek z Kielnarowej pod Rzeszowem wyjechał z domu rowerem i zaginął. Od wielu dni nie wiadomo, co się z nim stało.

Poszukiwania prowadzą policjanci z komisariatu w Tyczynie. Mężczyzna ostatni raz był widziany 22 marca 2021 r. Wyjechał z domu około godz. 11 niebieskim rowerem. Od tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną, nie jest też znane jego aktualne miejsce pobytu.

Mężczyzna w dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę zimową średniej długości, spodnie czarne materiałowe, czarne buty zimowe typu trzewiki oraz czarną włóczkową czapkę.

Wszystkie osoby, które mogą mieć wiedzę o miejscu przebywania zaginionego proszeni są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Komisariatu Policji w Tyczynie, tel. 47 821 3780 lub 47 821 3788 albo z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 13, tel. 47 821 3310 lub numerem 112.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj