23.4 C
Rzeszów
wtorek, 18 czerwca, 2024

Marcin Warchoł zatańczył z zespołem Boys

REKLAMA

Kampania wyborcza powoli zbliża się do wielkiego finału. Marcin Warchoł w sobotę – 5 czerwca zorganizował na Bulwarach konwencję wyborczą. Jeszcze raz przypomniał o swoich najważniejszych pomysłach na Rzeszów i zaprosił gwiazdę – zespół Boys. Nawet sam dał się porwać skocznej nucie i tańczył na scenie z córeczką.

Podczas spotkania wystąpił Tadeusz Ferenc, który jeszcze raz zapewnił kandydata o swoim poparciu. – Nie patrzę na partie. Partie są, przemijają, a Rzeszów musi trwać, musi się rozwijać. Pan minister to najlepsza osoba, która zapewni mu pomyślność – mówił były prezydent Rzeszowa.

Marci Warchoł przypomniał 3 najważniejsze zobowiązania, które zrealizuje w przypadku wygranej w wyborach na prezydenta Rzeszowa.

A są to:

1. Dofinansowanie służby zdrowia w Rzeszowie.

2. Odkorkowanie Rzeszowa. – Zbuduję obwodnicę południową, ring wokół miasta oraz Wisłokostradę, które wyprowadzą ruch z centrum i osiedlowych ulic. Do tego w najbardziej zatłoczonych miejscach Rzeszowa zbuduje wielopoziomowe skrzyżowania oraz kładki dla pieszych – zapewnia.

3. Stworzenie większej liczby miejsc rekreacji i wypoczynku w Rzeszowie. – Zbuduję Aquapark, wodny plac zabaw na Bulwarach, stadion Resovii, podwoję długość ścieżek rowerowych – deklaruje Marcin Warchoł.

Aatrakcją konwencji wyborczej był koncert zespołu Boys.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj