11 C
Rzeszów
czwartek, 11 sierpnia, 2022

Najnowsze

Marcin Warchoł zatańczył z zespołem Boys

Kampania wyborcza powoli zbliża się do wielkiego finału. Marcin Warchoł w sobotę – 5 czerwca zorganizował na Bulwarach konwencję wyborczą. Jeszcze raz przypomniał o swoich najważniejszych pomysłach na Rzeszów i zaprosił gwiazdę – zespół Boys. Nawet sam dał się porwać skocznej nucie i tańczył na scenie z córeczką.

REKLAMA

Podczas spotkania wystąpił Tadeusz Ferenc, który jeszcze raz zapewnił kandydata o swoim poparciu. – Nie patrzę na partie. Partie są, przemijają, a Rzeszów musi trwać, musi się rozwijać. Pan minister to najlepsza osoba, która zapewni mu pomyślność – mówił były prezydent Rzeszowa.

Marci Warchoł przypomniał 3 najważniejsze zobowiązania, które zrealizuje w przypadku wygranej w wyborach na prezydenta Rzeszowa.

A są to:

1. Dofinansowanie służby zdrowia w Rzeszowie.

2. Odkorkowanie Rzeszowa. – Zbuduję obwodnicę południową, ring wokół miasta oraz Wisłokostradę, które wyprowadzą ruch z centrum i osiedlowych ulic. Do tego w najbardziej zatłoczonych miejscach Rzeszowa zbuduje wielopoziomowe skrzyżowania oraz kładki dla pieszych – zapewnia.

3. Stworzenie większej liczby miejsc rekreacji i wypoczynku w Rzeszowie. – Zbuduję Aquapark, wodny plac zabaw na Bulwarach, stadion Resovii, podwoję długość ścieżek rowerowych – deklaruje Marcin Warchoł.

Aatrakcją konwencji wyborczej był koncert zespołu Boys.

REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
bezchmurnie
11 ° C
13.1 °
11 °
87 %
1kmh
0 %
czw.
22 °
pt.
29 °
sob.
27 °
niedz.
29 °
pon.
28 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu