14.9 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Marcin Warchoł wysypał na Żwirowni ciężarówkę piasku. Stawia na miejskie plaże

REKLAMA

Miejska plaża na Żwirowni to jedno z ulubionych miejsc letniego wypoczynku w mieście. Kandydat na prezydenta Rzeszowa Marcin Warchoł wysypał tu ciężarówkę piasku, aby pokazać, że o takie zakątki trzeba dbać i rozbudowywać.

Kandydat na prezydenta stwierdza, że plaża na Żwirowni może być większa i jeszcze lepiej zagospodarowana. Ale podobne atrakcje mogą być tworzone także w innych miejscach, m.in. nad Wisłokiem czy nad Zalewem. Marcin Warchoł przypomniał także, że już kilka tygodni temu zapowiedział budowę Wodnego Placu Zabaw w miejscu nieczynnej fontanny na rzeszowskich bulwarach. – Jest w tym miejscu do tego odpowiednia infrastruktura – podkreślił Marcin Warchoł.

Kandydat podkreślił także, że jako prezydent Rzeszowa będzie chciał wybudować aquapark, którego koncepcję wkrótce zaprezentuje. 

– Oczywiście w zakresie sportu i rekreacji to także moje zobowiązanie, by wybudować Podkarpackie Centrum Lekkiej Atletyki. Przypomnę, że jeszcze na długo przed kampanią jako jedyny ze startujących kandydatów zabiegałem o tą inwestycję u pana premiera Piotra Glińskiego, gdy nikt jeszcze o żadnej kampanii nie myślał – zaznaczył Marcin Warchoł.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj