28 C
Rzeszów
wtorek, 18 czerwca, 2024

Marcin Warchoł wystarał się o dodatkowy autobus dla mieszkańców osiedla Wilkowyja

REKLAMA

Mieszkańcy osiedla Wilkowyja starali się o to od dawna i wsparł ich kandydat na prezydenta Rzeszowa Marcin Warchoł. Zarząd Transportu Miejskiego (ZTM) z dniem 18 kwietnia uruchomił w niedzielę dodatkowe kursy linii nr 38.

Według informacji ZTM uruchomione dodatkowe połączenia linii nr 38 kursują w niedziele i święta:

  • od Piłsudskiego U. Wojewódzki do Olbrachta pętla – o godz. 22.30
  • od Olbrachta pętla do Dworca PKP – o godz. 22.45.

Pierwszym dodatkowym autobusem w niedzielę przejechał się Marcin Warchoł i były prezydent Tadeusz Ferenc. Była to okazja, aby porozmawiać z mieszkańcami o ich potrzebach i pomysłach.

Jak zaznacza sztab kandydata, nowe kursy zostały uruchomione po wnioskach Marcina Warchoła, który kilka tygodni temu rozmawiał z mieszkańcami osiedla Wilkowyja. Jednym z przedstawianych problemów, był utrudniony dojazd do mieszkań i domów przy ul. Jana Olbrachta czy św. Kingi.

– Marcin Warchoł wystąpił do ZTM Rzeszów o uruchomienie nowych przejazdów. Wniosek ten zyskał aprobatę – mówią przedstawiciele sztabu.

Dotychczas ostatni autobus w niedzielę i święta z ul. Olbrachta odjeżdżał o godz. 18.10.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj