9.3 C
Rzeszów
środa, 21 lutego, 2024

Marcin Warchoł: Tak będzie wyglądał Park Wodny na bulwarach

REKLAMA

Kandydat na prezydenta Rzeszowa Marcin Warchoł zaprezentował koncepcję utworzenia Parku Wodnego na rzeszowskich bulwarach. Pokazał też wizualizacje nowych obiektów rekreacyjnych w miejscu oraz w pobliżu nieczynnej od lat fontanny.

– W wielu rozmowach z mieszkańcami Rzeszowa pojawia się potrzeba zwiększenia liczby miejsc relaksu i rekreacji. Sam jako ojciec trójki dzieci często wypoczywam na naszych pięknych bulwarach, a miejsce nieczynnej od lat fontanny jest idealną lokalizacją pod utworzenie Parku Wodnego – podkreślił podczas konferencji Marcin Warchoł.

Dodał, że będzie to miejsce wypoczynku dla całych rodzin, a potrzebę utworzenia takiego parku widać np. po ogromnej popularności fontanny multimedialnej. W upalne dni oblegana jest przez pluskające się w niej dzieci.

– Tego typu Park Wodny zawierać będzie parasole wodne, armatki, karuzele, specjalny brodzik dla dzieci, wraz z miejscem relaksu dla całej rodziny – dodał Marcin Warchoł. – Zobowiązuję się, że jeśli zostanę prezydentem Rzeszowa, będzie to jedna z pierwszych rozpoczętych inwestycji, która zostanie wpisana do budżetu miasta.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj