13.3 C
Rzeszów
niedziela, 16 czerwca, 2024

Marcin Warchoł: Tak będzie wyglądał Park Wodny na bulwarach

REKLAMA

Kandydat na prezydenta Rzeszowa Marcin Warchoł zaprezentował koncepcję utworzenia Parku Wodnego na rzeszowskich bulwarach. Pokazał też wizualizacje nowych obiektów rekreacyjnych w miejscu oraz w pobliżu nieczynnej od lat fontanny.

– W wielu rozmowach z mieszkańcami Rzeszowa pojawia się potrzeba zwiększenia liczby miejsc relaksu i rekreacji. Sam jako ojciec trójki dzieci często wypoczywam na naszych pięknych bulwarach, a miejsce nieczynnej od lat fontanny jest idealną lokalizacją pod utworzenie Parku Wodnego – podkreślił podczas konferencji Marcin Warchoł.

Dodał, że będzie to miejsce wypoczynku dla całych rodzin, a potrzebę utworzenia takiego parku widać np. po ogromnej popularności fontanny multimedialnej. W upalne dni oblegana jest przez pluskające się w niej dzieci.

– Tego typu Park Wodny zawierać będzie parasole wodne, armatki, karuzele, specjalny brodzik dla dzieci, wraz z miejscem relaksu dla całej rodziny – dodał Marcin Warchoł. – Zobowiązuję się, że jeśli zostanę prezydentem Rzeszowa, będzie to jedna z pierwszych rozpoczętych inwestycji, która zostanie wpisana do budżetu miasta.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj