9.3 C
Rzeszów
środa, 21 lutego, 2024

Marcin Warchoł już oficjalnym kandydatem na prezydenta. Zaskoczył nazwą komitetu

REKLAMA

Kandydat na prezydenta Rzeszowa Marcin Warchoł lubi zaskakiwać i teraz też zaskoczył nazwą swojego komitetu wyborczego, który właśnie został zarejestrowany. A nazwa to:”Komitet Wyborczy Marcin Warchoł Tadeusz Ferenc – Dla Rzeszowa”.

Marcin Warchoł rozpoczął oficjalnie kampanię wyborczą z poparciem byłego prezydenta Rzeszowa Tadeusza Ferenca, co jest wyraźnie teraz podkreślone w nazwie komitetu.

– „Dobra kontynuacja” to hasło, które będzie przyświecać mi w trakcie kampanii wyborczej. 18 lat wspaniałej prezydentury Pana Prezydenta Tadeusza Ferenca zmieniły Rzeszów. Dziś Rzeszów jest najlepszym miastem w Polsce, jeżeli chodzi o przyjazność dla biznesu, obywateli i efektywność w pozyskiwaniu inwestycji. Jest to dla mnie ogromny zaszczyt, że w nazwie komitetu wyborczego jest nazwisko największego gospodarza miasta w historii, jakim jest Pan Prezydent Tadeusz Ferenc – powiedział poseł Marcin Warchoł podczas konferencji prasowej.

W najbliższy piątek 26 marca o godz. 20.00 rozpocznie się rozmowa na żywo kandydata na prezydenta Rzeszowa Marcina Warchoła – live czat – z mieszkańcami Rzeszowa. – Otwartość na dialog z mieszkańcami Rzeszowa to pierwsze moje zobowiązanie w trakcie kampanii wyborczej. Zapraszam mieszkańców Rzeszowa do rozmowy o naszym mieście – powiedział Marcin Warchoł.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj