20.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Marcin Warchoł już oficjalnym kandydatem na prezydenta. Zaskoczył nazwą komitetu

REKLAMA

Kandydat na prezydenta Rzeszowa Marcin Warchoł lubi zaskakiwać i teraz też zaskoczył nazwą swojego komitetu wyborczego, który właśnie został zarejestrowany. A nazwa to:”Komitet Wyborczy Marcin Warchoł Tadeusz Ferenc – Dla Rzeszowa”.

Marcin Warchoł rozpoczął oficjalnie kampanię wyborczą z poparciem byłego prezydenta Rzeszowa Tadeusza Ferenca, co jest wyraźnie teraz podkreślone w nazwie komitetu.

– „Dobra kontynuacja” to hasło, które będzie przyświecać mi w trakcie kampanii wyborczej. 18 lat wspaniałej prezydentury Pana Prezydenta Tadeusza Ferenca zmieniły Rzeszów. Dziś Rzeszów jest najlepszym miastem w Polsce, jeżeli chodzi o przyjazność dla biznesu, obywateli i efektywność w pozyskiwaniu inwestycji. Jest to dla mnie ogromny zaszczyt, że w nazwie komitetu wyborczego jest nazwisko największego gospodarza miasta w historii, jakim jest Pan Prezydent Tadeusz Ferenc – powiedział poseł Marcin Warchoł podczas konferencji prasowej.

W najbliższy piątek 26 marca o godz. 20.00 rozpocznie się rozmowa na żywo kandydata na prezydenta Rzeszowa Marcina Warchoła – live czat – z mieszkańcami Rzeszowa. – Otwartość na dialog z mieszkańcami Rzeszowa to pierwsze moje zobowiązanie w trakcie kampanii wyborczej. Zapraszam mieszkańców Rzeszowa do rozmowy o naszym mieście – powiedział Marcin Warchoł.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj