13.3 C
Rzeszów
piątek, 24 marca, 2023

Marcin Warchoł już oficjalnym kandydatem na prezydenta. Zaskoczył nazwą komitetu

Kandydat na prezydenta Rzeszowa Marcin Warchoł lubi zaskakiwać i teraz też zaskoczył nazwą swojego komitetu wyborczego, który właśnie został zarejestrowany. A nazwa to:”Komitet Wyborczy Marcin Warchoł Tadeusz Ferenc – Dla Rzeszowa”.

REKLAMA

Marcin Warchoł rozpoczął oficjalnie kampanię wyborczą z poparciem byłego prezydenta Rzeszowa Tadeusza Ferenca, co jest wyraźnie teraz podkreślone w nazwie komitetu.

– „Dobra kontynuacja” to hasło, które będzie przyświecać mi w trakcie kampanii wyborczej. 18 lat wspaniałej prezydentury Pana Prezydenta Tadeusza Ferenca zmieniły Rzeszów. Dziś Rzeszów jest najlepszym miastem w Polsce, jeżeli chodzi o przyjazność dla biznesu, obywateli i efektywność w pozyskiwaniu inwestycji. Jest to dla mnie ogromny zaszczyt, że w nazwie komitetu wyborczego jest nazwisko największego gospodarza miasta w historii, jakim jest Pan Prezydent Tadeusz Ferenc – powiedział poseł Marcin Warchoł podczas konferencji prasowej.

CZYTAJ TEŻ:  Najpierw napad, potem zabójstwo. Archiwum X wraca do sprawy śmierci kantorowca

W najbliższy piątek 26 marca o godz. 20.00 rozpocznie się rozmowa na żywo kandydata na prezydenta Rzeszowa Marcina Warchoła – live czat – z mieszkańcami Rzeszowa. – Otwartość na dialog z mieszkańcami Rzeszowa to pierwsze moje zobowiązanie w trakcie kampanii wyborczej. Zapraszam mieszkańców Rzeszowa do rozmowy o naszym mieście – powiedział Marcin Warchoł.

Najnowsze

Najnowsze

POGODA

Rzeszów
bezchmurnie
13.3 ° C
14.4 °
12 °
62 %
4.1kmh
0 %
pt.
17 °
sob.
15 °
niedz.
12 °
pon.
8 °
wt.
-0 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu