15 C
Rzeszów
środa, 22 marca, 2023

Małżeństwo uderzyło w drzewo. Policjantka pierwsza ruszyła na ratunek

W takich chwilach liczy się każda sekunda. Każdy z nas może być ratownikiem. Najgorsza jest obojętność… W Widełce małżeństwu, które uderzyło autem w drzewo, natychmiastową pomoc udzieliła jadąca do pracy policjantka.

REKLAMA

Do wypadku doszło 6 września, nieopodal stacji Orlen w Widełce na drodze z Rzeszowa do Kolbuszowej. Hyundai nagle zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Przód auta został kompletnie rozbity. Samochodem podróżowało małżeństwo (63 i 61 l.) z powiatu tarnobrzeskiego. Mężczyzna, który siedział za kierownicą był zakleszczony.

Minęło kilka chwil zanim na miejsce dotarły karetki i wozy straży pożarnej. Świadkowie, którzy najechali na wypadek nie pozostali obojętni. Na pomoc poszkodowanym ruszyła natychmiast policjantka z Oddziały Prewencji w Rzeszowie, która właśnie jechała do pracy. To ona zajęła się ranną pasażerką. Unieruchomiła jej kończyny i stabilizowała głowę. Inni świadkowie zajęli się kierowcą.

CZYTAJ TEŻ:  Wywrotka busa na drodze do granicy

Poszkodowane małżeństwo trafiło do szpitala.

Najnowsze

Najnowsze

POGODA

Rzeszów
pochmurnie
15 ° C
15.5 °
13.1 °
51 %
2.6kmh
20 %
śr.
15 °
czw.
16 °
pt.
16 °
sob.
13 °
niedz.
13 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu