23.4 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Małżeństwo uderzyło w drzewo. Policjantka pierwsza ruszyła na ratunek

REKLAMA

W takich chwilach liczy się każda sekunda. Każdy z nas może być ratownikiem. Najgorsza jest obojętność… W Widełce małżeństwu, które uderzyło autem w drzewo, natychmiastową pomoc udzieliła jadąca do pracy policjantka.

Do wypadku doszło 6 września, nieopodal stacji Orlen w Widełce na drodze z Rzeszowa do Kolbuszowej. Hyundai nagle zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Przód auta został kompletnie rozbity. Samochodem podróżowało małżeństwo (63 i 61 l.) z powiatu tarnobrzeskiego. Mężczyzna, który siedział za kierownicą był zakleszczony.

Minęło kilka chwil zanim na miejsce dotarły karetki i wozy straży pożarnej. Świadkowie, którzy najechali na wypadek nie pozostali obojętni. Na pomoc poszkodowanym ruszyła natychmiast policjantka z Oddziały Prewencji w Rzeszowie, która właśnie jechała do pracy. To ona zajęła się ranną pasażerką. Unieruchomiła jej kończyny i stabilizowała głowę. Inni świadkowie zajęli się kierowcą.

Poszkodowane małżeństwo trafiło do szpitala.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj