0.9 C
Rzeszów
piątek, 2 grudnia, 2022

Najnowsze

Małżeństwo uderzyło w drzewo. Policjantka pierwsza ruszyła na ratunek

W takich chwilach liczy się każda sekunda. Każdy z nas może być ratownikiem. Najgorsza jest obojętność… W Widełce małżeństwu, które uderzyło autem w drzewo, natychmiastową pomoc udzieliła jadąca do pracy policjantka.

REKLAMA

Do wypadku doszło 6 września, nieopodal stacji Orlen w Widełce na drodze z Rzeszowa do Kolbuszowej. Hyundai nagle zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Przód auta został kompletnie rozbity. Samochodem podróżowało małżeństwo (63 i 61 l.) z powiatu tarnobrzeskiego. Mężczyzna, który siedział za kierownicą był zakleszczony.

Minęło kilka chwil zanim na miejsce dotarły karetki i wozy straży pożarnej. Świadkowie, którzy najechali na wypadek nie pozostali obojętni. Na pomoc poszkodowanym ruszyła natychmiast policjantka z Oddziały Prewencji w Rzeszowie, która właśnie jechała do pracy. To ona zajęła się ranną pasażerką. Unieruchomiła jej kończyny i stabilizowała głowę. Inni świadkowie zajęli się kierowcą.

CZYTAJ TEŻ:  Pojechał za chlebem i stracił wzrok. Aresztowano współlokatora

Poszkodowane małżeństwo trafiło do szpitala.

REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
zachmurzenie duże
0.9 ° C
1.6 °
-0.8 °
87 %
4.1kmh
100 %
pt.
1 °
sob.
6 °
niedz.
4 °
pon.
6 °
wt.
5 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu