25 C
Rzeszów
środa, 17 lipca, 2024

Małżeństwo seniorów ugrzęzło przez nawigację

REKLAMA

Małżeństwo seniorów z Lublina (77 i 81 l.) miało pechowy powrót z sanatorium w Horyńcu-Zdroju (pow. lubaczowski). Nawigacja wyprowadziła ich w pole, a dokładnie do lasu, gdzie samochód utknął na dobre. Potem zrobiło się jeszcze bardziej groźnie. Starsza pani była przerażona.

Auto zakopało się w błocie. Mąż kobiety poszedł po pomoc. Nie wracał kilka godzin. Zaniepokojona żona w końcu wykręciła 112. Na pomoc przyjechali policjanci, którzy odnaleźli emeryta i ściągnęli strażaków, aby pomogli wyciągnąć auto z błota. W końcu para – już bez przygód – wróciła do domu.

Starsi ludzie byli tak bardzo wdzięczni swoim wybawicielom, że napisali do komendy list: „Nieczęsto spotyka się tak miłych i sympatycznych ludzi” – chwalili pomocnych policjantów.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj