20.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Maciej Masłowski zrezygnował ze startu w wyborach i stawia na Marcina Warchoła

REKLAMA

To wielkie zaskoczenie. Ostatnio przedstawialiśmy program Macieja Masłowskiego, a teraz okazuje się, że zrezygnował ze startu w wyborach na prezydenta Rzeszowa. Mimo to jego oryginalne pomysły na zarządzanie miastem będą miały szanse na realizację. Zapewnia to Marcin Warchoł, którego pan Maciej postanowił poprzeć.

Maciej Masłowski swoją rezygnację z wyborów ogłosił 12 kwietnia podczas wspólnej konferencji z Marcinem Warchołem, który był gospodarzem spotkania.

– Mamy dużo wspólnych punktów i zgadzamy się w wielu sprawach. Na przykład kolejka monorail, budowa wind zewnętrznych w niskich blokach. To są pomysły, które warto realizować – mówi Maciej Masłowski.

Zaznaczył, że jest w tej samej drużynie, co Marcin Warchoł, a to właśnie on – według niego – ma największe szanse na wygraną.

– Łączy nas także ta sama ocena dokonań poprzedniego prezydenta Tadeusza Ferenca. Warto być kontynuatorem jego działań, wnosząc jeszcze więcej pomysłów, zapału, młodości i energii – mówi Maciej Masłowski.

– Zgodą małe rzeczy rosną, niezgodą największe się rozpadają. To hasło najlepiej podsumowuje nasze spotkanie. Ufam, że wspólnie jesteśmy dla mieszkańców wiele zrobić – mówi Marcin Warchoł.

✅ Konferencja Prasowa Kandydata na Urząd Prezydenta Rzeszowa

✅ Konferencja Prasowa Kandydata na Urząd Prezydenta Rzeszowa

Opublikowany przez Marcina Warchoł Poniedziałek, 12 kwietnia 2021

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj