10.9 C
Rzeszów
niedziela, 25 lutego, 2024

Maciej Masłowski zrezygnował ze startu w wyborach i stawia na Marcina Warchoła

REKLAMA

To wielkie zaskoczenie. Ostatnio przedstawialiśmy program Macieja Masłowskiego, a teraz okazuje się, że zrezygnował ze startu w wyborach na prezydenta Rzeszowa. Mimo to jego oryginalne pomysły na zarządzanie miastem będą miały szanse na realizację. Zapewnia to Marcin Warchoł, którego pan Maciej postanowił poprzeć.

Maciej Masłowski swoją rezygnację z wyborów ogłosił 12 kwietnia podczas wspólnej konferencji z Marcinem Warchołem, który był gospodarzem spotkania.

– Mamy dużo wspólnych punktów i zgadzamy się w wielu sprawach. Na przykład kolejka monorail, budowa wind zewnętrznych w niskich blokach. To są pomysły, które warto realizować – mówi Maciej Masłowski.

Zaznaczył, że jest w tej samej drużynie, co Marcin Warchoł, a to właśnie on – według niego – ma największe szanse na wygraną.

– Łączy nas także ta sama ocena dokonań poprzedniego prezydenta Tadeusza Ferenca. Warto być kontynuatorem jego działań, wnosząc jeszcze więcej pomysłów, zapału, młodości i energii – mówi Maciej Masłowski.

– Zgodą małe rzeczy rosną, niezgodą największe się rozpadają. To hasło najlepiej podsumowuje nasze spotkanie. Ufam, że wspólnie jesteśmy dla mieszkańców wiele zrobić – mówi Marcin Warchoł.

✅ Konferencja Prasowa Kandydata na Urząd Prezydenta Rzeszowa

✅ Konferencja Prasowa Kandydata na Urząd Prezydenta Rzeszowa

Opublikowany przez Marcina Warchoł Poniedziałek, 12 kwietnia 2021

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj