2 C
Rzeszów
piątek, 1 grudnia, 2023

Lufthansa w Jasionce. Codzienne loty do Monachium

REKLAMA

Salut wodny na powitanie. Lufthansa wróciła do Jasionki! Znów połączyła Rzeszów z Monachium. Regularne kursy wystartowały 23 kwietnia.

Lufthansa jest niemieckim przewoźnikiem narodowym, pierwszym w Europie i czwartym na świecie pod względem obsługiwanych klientów. Na lotnisku w Monachium łatwo możesz przesiąść się na inny samolot i udać się w dosłownie każdy zakątek świata. Bawarski port obsługuje aż 67 linii lotniczych.

– Połączenie z dużym europejskim portem to prestiż, ale przede wszystkim ponowne otwarcie na świat. Lecąc z Rzeszowa przez Monachium możemy dotrzeć do 80 kierunków na czterech kontynentach – podkreśla Michał Tabisz, wiceprezes portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Połączenia Rzeszów-Monachium realizowane są samolotami Bombardier CRJ-900. Maszyna zabiera na pokład do 90 pasażerów.

Kursy: codziennie. Start samolotu Lufthansy z Monachium na godzinę 11.10, lądowanie w Jasionce o 12.35, zaś wylot z Rzeszowa o 13.10 i przylot na lotnisko Franza Josefa Straussa w Monachium o godzinie 14.35.

Bilety można kupić na stronie przewoźnika oraz u pośredników.

Samoloty Lufthansy latały już z Jasionki od 2009 roku, do Monachium oraz do Frankfurtu, a ostatnie rejsy realizowały w styczniu 2022 r.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj