23.9 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Lufthansa w Jasionce. Codzienne loty do Monachium

REKLAMA

Salut wodny na powitanie. Lufthansa wróciła do Jasionki! Znów połączyła Rzeszów z Monachium. Regularne kursy wystartowały 23 kwietnia.

Lufthansa jest niemieckim przewoźnikiem narodowym, pierwszym w Europie i czwartym na świecie pod względem obsługiwanych klientów. Na lotnisku w Monachium łatwo możesz przesiąść się na inny samolot i udać się w dosłownie każdy zakątek świata. Bawarski port obsługuje aż 67 linii lotniczych.

– Połączenie z dużym europejskim portem to prestiż, ale przede wszystkim ponowne otwarcie na świat. Lecąc z Rzeszowa przez Monachium możemy dotrzeć do 80 kierunków na czterech kontynentach – podkreśla Michał Tabisz, wiceprezes portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Połączenia Rzeszów-Monachium realizowane są samolotami Bombardier CRJ-900. Maszyna zabiera na pokład do 90 pasażerów.

Kursy: codziennie. Start samolotu Lufthansy z Monachium na godzinę 11.10, lądowanie w Jasionce o 12.35, zaś wylot z Rzeszowa o 13.10 i przylot na lotnisko Franza Josefa Straussa w Monachium o godzinie 14.35.

Bilety można kupić na stronie przewoźnika oraz u pośredników.

Samoloty Lufthansy latały już z Jasionki od 2009 roku, do Monachium oraz do Frankfurtu, a ostatnie rejsy realizowały w styczniu 2022 r.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj