24 C
Rzeszów
sobota, 22 czerwca, 2024

Za dwie godziny możesz być w kraju tulipanów

REKLAMA

Ta wiadomość ucieszy osoby, które pracują w Holandii, albo uwielbiają podróże i chciałby zwiedzić kraj słynący z tulipanów. Teraz będzie można tam dotrzeć błyskawicznie! Od 15 grudnia połączenia samolotowe z lotniska Rzeszów – Jasionka do Eindhoven uruchomiła węgierska tania linia Wizz Air.

Rzeszowskie lotnisko poszerza grupę przewoźników. Oprócz krajowego LOT-u od wielu lat jest tu obecny Ryanair i Lufthansa. Mimo niełatwego okresu dla branży lotniczej, zaproszenie nowej dużej, znanej linii na Podkarpacie to wielki sukces i korzyść dla pasażerów.

Od 15 grudnia Wizz Air wystartowało z regularnymi lotami z Rzeszowa do Eindhoven w Holandii (początkowo podawano termin 6 listopada). Samoloty będą kursować dwa razy w tygodniu – we wtorki i w soboty.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną, tak będzie do 9 stycznia. Potem nastąpi przerwa. Połączenia wrócą do rozkładu od 2 marca.

We wtorek w inauguracyjnym rejsie z Eindhoven przyleciało do Jasionki ponad 100 pasażerów.

Wizz Air nową linię będzie obsługuje samolotami Airbus A320, które na pokład zabierają 180 osób.

Nowe połączenia są dostępne w systemie rezerwacyjnym Wizz Air.

Zobacz też:

Zniżki dla pasażerów i nowe lotnicze połączenie ze Szczecinem

Jakub przeżył katastrofę szybowca i walczy o zdrowie. Potrzebna pomoc

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj