13.7 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Lotnisko pobiło rekord. Pani Iwona milionowym pasażerem!

REKLAMA

Zawsze chciałam być celebrytką – żartowała zaskoczona Iwona Kurpiewska. Jest tegoroczną milionową pasażerką lotniska Rzeszów-Jasionka.

To absolutny rekord! Stąd niesamowite powitanie i nagrody. Pani Iwona pochodzi z Horyńca Zdroju, ale pracuje w Anglii. Do kraju przyleciała z mężem i synkiem na sylwestra. Obsypano ją upominkami – np. weekend w hotelu i SPA w Bieszczadach. Niespodzianką był też recital Justyny Steczkowskiej.

Lotnisko w Jasionce jeszcze nigdy nie miało tak udanego roku. Dotąd najlepszy był 2019 r. z ponad 700 tysiącami podróżnych. Teraz jest więcej połączeń, a do tego port obsługuje wiele samolotów cargo.

Wpływ na wzmożony ruch mają Ukraińcy. Dla nich Rzeszów to najbliższy port, z którego mogą polecieć w świat. Z powodu wojny ukraińskie lotniska cywilne nie działają.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj