6.5 C
Rzeszów
sobota, 20 kwietnia, 2024

Łoś kontra dostawczak

REKLAMA

Do groźnej kraksy doszło w powiecie jarosławskim. Na drogę wyszedł łoś i zderzył się z dostawczym samochodem. Auto ucierpiało, a zwierzak? Okazał się pancerny. Poczłapał do lasu i tyle go widziano.

Do kolizji doszło 12 stycznia w Mołodyczu. Łoś wbiegł na drogę wprost pod dostawczego renault, którym kierował 51-letni mieszkaniec gminy Lubaczów. Samochód został uszkodzony.

Łoś omsknął się po masce i upadł na pobocze. Natychmiast poderwał się i uciekł do lasu. Wszyscy rozglądali się, czy przypadkiem nie został jednak ranny i nie kona gdzieś w cierpieniach. Ale w okolicy po zwierzęciu nie było śladu.

Właściciel auta będzie musiał naprawić uszkodzenia z własnej kieszeni, chyba, że ma polisę autocasco. Wtedy szkody pokryje ubezpieczyciel.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj