12.3 C
Rzeszów
czwartek, 13 czerwca, 2024

Lista kandydatów się kurczy. Waldemar Kotula rezygnuje i popiera Marcina Warchoła

REKLAMA

Radny Waldemar Kotula, kandydat na prezydenta Rzeszowa z ramienia Porozumienia zrezygnował ze startu w wyborach i poparł Marcina Warchoła.

Wykruszają się kandydaci. Wcześniej zrezygnował Maciej Masłowski. On również poparł Marcina Warchoła. A jak radny Waldemar Kotula uzasadnia swoją decyzję?

– Uznałem, że moje postulaty zrealizuje kandydat, który ma większe szanse. A jest nim właśnie Marcin Warchoł. Porozumienie nasze jest tylko programowe. Nie rozmawialiśmy o żadnych etatach, czy innych tego typu sprawach. Zależy nam, aby wygrała osoba z prawej sceny politycznej – mówi Waldemar Kotula.

Marcin Warchoł zaznaczył, że uzgodnienia programowe dotyczą tak ważnych projektów dla miasta, jak utworzenie i rozwój Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego, wdrożenie programu mieszkaniowego, programów dla osiedli, czy utworzenia rzeszowskiego ZOO.

Lista kandydatów się kurczy. W wyścigu o fotel prezydenta pozostaje czterech najmocniejszych „zawodników”, którzy już zebrali wymagane podpisy i zarejestrowali swoje kandydatury. Kolejnym etapem są już same wybory, które mają odbyć się 9 maja.

A wyborcy będą mogli zagłosować na:

Marcina Warchoła

Ewę Leniart

Konrada Fijołka

Grzegorza Brauna.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj