23.4 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Zgłosił fikcyjny napad, aby trafić za kratki

REKLAMA

27-latek spod Leżajska ukrywał się przed więzieniem, ale w końcu postanowił oddać się w ręce sprawiedliwości. Zrobił to w niecodzienny sposób.

Mężczyzna wszystko sobie obmyślił. Najpierw zrobił pożegnalną imprezę, a kiedy miał już dobrze w czubie, wykonał telefon na służby alarmowe.

– Ratunku! Babcia ugodziła mnie nożem, jestem ranny – dramatyzował do słuchawki.

Po chwili przed domem błyskały niebieskie koguty. Przyjechała karetka, radiowozy. Wtedy okazało się, że ratownicy nie są potrzebni, bo nikomu nic się nie stało. Na miejscu przydali się tylko policjanci.

Zgłoszenie okazało się głupim żartem. 27-latek przyznał się, że jest poszukiwany i to akurat okazało się prawdą. Ma do odsiadki wyrok 2 lat i 3 miesięcy więzienia za rozbój.

Mężczyzna wyjaśnił, że dowcipkował, aby trafić do zakładu karnego. Mundurowi spełnili to życzenie i odtransportowali go za kratki.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj