19.4 C
Rzeszów
sobota, 15 czerwca, 2024

Poszło o dziewczynę. Bracia staranowali rywala

REKLAMA

Poszło o dziewczynę. W Lesku dwaj bracia swoim mitsubishi pajero staranowali audi rywala. Cudem nikomu nic się nie stało.

Wszystko działo się w poniedziałek. Policjanci zostali wezwani na interwencję na ulicę Piotra Kmity w Lesku. Ustalili, że a audi a3, którym podróżowało trzech młodych mężczyzn, z impetem wjechało mitsubishi pajero. Samochodem terenowym kierował 25-latek, któremu towarzyszył 20-letni brat.

Według świadków, po zderzeniu kierujący pajero zatrzymał się i wykrzykiwał pogróżki. Potem odjechał. Na szczęście kierowca audi, ani jego dwaj pasażerowie nie doznali obrażeń. Ale auto zostało poważnie uszkodzone, miało wgniecione prawe drzwi oraz wybitą szybę.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania mężczyzn z terenówki. Zatrzymali braci w domu ich matki. Młodzi mężczyźni twierdzili, że w ogóle nie byli tego dnia w Lesku. Jednak oględziny ich pojazdu potwierdziły, że brał on udział w zdarzeniu.

Według policyjnych ustaleń, kierowcy obu samochodów pokłócili się wcześniej o dziewczynę. Teraz sprawą zajmie się sąd.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj